Usługi w hotelach

blog_2

Każdy hotel chce mieć jak najwięcej gości, dlatego nie ma się co dziwić, że jest coś na kształt rywalizacji i ciągła walka o turystów. Każdy hotel stara się więc proponować jak najwięcej różnorakich udogodnień, które mogą skutecznie przyciągać nowych turystów. Proponowane są nam więc liczne usługi takie jak prasowanie, pranie, budzenie, przechowalnia bagażu, dostęp do sejfu, dowóz z lotniska, parking i wiele innych usług, z jakich będzie można korzystać.

Barek w pokoju

W pokojach hotelowych pojawiają się oczywiście barki z napojami i przekąskami. Jednak trzeba pamiętać, że korzystanie będzie związane z dodatkowymi opłatami. Przy wyjeździe z hotelu należy rozliczyć się z tego co wzięliśmy z barku.

Kawa i herbata dla gości

Jeśli chodzi o obecnie przygotowywaną ofertę mamy dla gości wiele interesujących opcji, z których warto będzie skorzystać, wśród nich właśnie darmowa kawa i herbata bez dodatkowych opłat. Najczęściej będzie to na zasadzie wolnego dostępu do ekspresu i do wyboru kaw i herbat różnego rodzaju.

Wiele wygód w hotelach

Również poza hotelowymi pokojami powinno być jak najwięcej różnorakich atrakcji. Między innymi z tego powodu próbuje się tworzyć ciekawe oferty i usługi. Hotele proponować nam mogą odnowę biologiczną, strefę SPA, masaże, niekiedy także korty do gry w tenisa, będą podpowiadać jak można zorganizować sobie czas w trakcie wyjazdu.

Internet

Dostęp do sieci w pokoju hotelowym to bardzo ważna kwestia, na którą musimy zwracać uwagę. Hotele ofertują coraz częściej dostęp do szerokopasmowego internetu. Jednak najwygodniejsze będzie przygotowywanie sieci Wi-Fi, która pozwoli korzystać z internetu w hotelu niezależnie od tego, gdzie będziemy się znajdować.

Wyżywienie dla gości

Al

To pakiet z pełnym wyżywieniem, gdzie goście mogą oczekiwać na napoje i przekąski, również dostep do części alkoholi będzie dostępny.

UAl

Pakiet, gdzie mamy proponowane oprócz standardu również luksusowe alkohole, a także przygotowywane są dodatkowe pakiety usług, które mają sprawiać, że taki pobyt w hotelu stanie się jeszcze przyjemniejszy.

OV

W tym pakiecie nie będzie wyżywienia, jest to opcja wygodna dla osób, które czas spędzają poza hotelem i takie wyżywienie nie jest im potrzebne.

BB

Pakiet, gdzie goście dostają również śniadanie

HB

Oferta, gdzie rano mamy śniadanie a potem obiadokolacje na wieczór.

FB

Dla gości przygotowuje się śniadanie, obiad i kolację. To opcja dla tych osób, które chcą mieć wyżywienie i wybierają się na wycieczki poza hotel na kilka godzin maksymalnie.

SC

Pakiet, w którym nie będzie wyżywienia, ale hotel przygotowuje kuchnie czy też aneks kuchenny, gdzie będzie można samodzielnie przygotowywać sobie posiłki.

PP

Oferta, gdzie hotel przygotowuje posiłki pod kątem konkretnej grupy turystycznej z przygotowanym programem wyjazdu.

ZPR

Wyżywienie jest dopasowane do wydarzenia organizowanego przez hotel.