Na co zwracać uwagę wybierając hotel na podróż biznesową?

blog_2

Po pierwsze: odległość od miejsca spotkania - Podróż biznesowa ma zawsze swój konkretny cel. Najczęściej jest to jakieś spotkanie albo udział w targach czy konferencji. Tak naprawdę miejsce docelowe jest nam dobrze znane i możemy sprawdzić gdzie się znajduje i pod tym kątem szukać sobie hotelu, który będzie dobrze zlokalizowany pod kątem tego miejsca, które w czasie pobytu będzie dla nas najważniejsze.

Po drugie: niezbędne wyposażenie pokoju - Poza lokalizacją ma swoje znaczenie także to co znajduje się w takim hotelu oraz czy posiada on należyte wyposażenie. Warto dobrze sprawdzić jakie dodatki względem wyposażenia oferuje dane miejsce. Na pewno warto będzie sprawdzać czy znajduje się tam internet, który pozwoli nam na swobodną pracę w hotelu.

Po trzecie: klasa samego hotelu - Wyposażenie pokoju jest uzależnione od klasy hotelu. W takich, które mają przynajmniej trzy gwiazdki mamy pewne rzeczy w standardzie i na pewno wybierając taki hotel możemy oczekiwać, że pewne rzeczy rzeczywiście tam się znajdą. Warto także sprawdzać czy hotel jest klasyfikowany.

Po czwarte: możliwość dojazdu i parking - Warto sprawdzić czy przy takim hotelu mamy w ogóle możliwość pozostawienia samochodu w jakimś dogodnym miejscu. Znakiem charakterystycznym dobrego hotelu będzie to, że goście mogą pozostawić samochód na parkingu, który jest bezpieczny i nie będzie się wiązał z dodatkowymi opłatami. Niezależnie od klasy hotelu warto to sprawdzać, by potem nie płacić za parkomat. Oczywiście dojazd do hotelu to także ważna sprawa, którą warto się zainteresować, by potem się nie okazało, że do lokalizacji trudno dotrzeć.

Wysoki standard Po piąte: lepiej będzie w sieci  - Wydaje się, że w przypadku wyjazdów biurowych najlepiej sprawdzają się hotele sieciowe, które często są dobrze wyposażone, a co najważniejsze przygotowane są w taki sposób, że mają różne oferty rabatowe dla firm czy stałych klientów. jeśli regularnie musimy gdzieś wyjeżdżać to możliwość skorzystania z hotelu sieciowego wydawać się może najlepszą opcją, która powinna się bardzo dobrze sprawdzić i dać nam dobry nocleg w atrakcyjnej cenie, który pod każdym względem spełni nasze oczekiwania.